Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149226

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SINU TÖÖÜLESANNETEKS on info ja reklaami aktiivne müük äriklientidele, uute kliendisuhete loomine ja müügiprotsessi edukas läbiviimine ning kliendibaasi haldamine ja klientide nõustamine.

Ootused kandidaadile

EELDAME SINULT valmidust teha aktiivset müügitööd, korrektset eesti keele valdamist ja kohusetundlikkust ning järjekindlust.

MEIE PAKUME konkurentsivõimelist palka, firmasisest baas- ja täiendkoolitust, ametisõitudeks ametiautot koos autojuhiga ning vahvaid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#149226

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2008
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2008

Ekspress Hotline kontsern on Eesti juhtiv infomeedia ettevõte, mis on tegutsenud juba 14 aastat. Kontsern on suurim telefoniinfo vahendaja, haldab interneti andmebaase ja annab välja erinevaid telefoniraamatuid ning katalooge. Kontsernil on bürood Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Rakveres.

Vaata rohkem