Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #193891

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamiseks tööülesandeks on õigeaegne ja täpne info vahetamine ja kooskõlastamine klientide ja erinevate tootmisosakondade vahel. Müügijuhtide assisteerimine.

Ootused kandidaadile

-suhtlemisalane kompetentsus ja eneseväljendamise oskus,
-hea inglise keele oskus, soovitavalt vähemalt algtasemel vene keele oskus,
-kohusetundlikkus, ausus ja lojaalsus,
-aktiivne ja positiivne ellusuhtumine ning õppimis- ja arenemisvõime,
-meeskonnatöö oskus,
- pingetaluvus ning kiirus,
-soovitavalt kõrghariduse ja
- töökogemuse olemasolu.

Ettevõte pakub

- sõbralikku ja toetavat kollektiivi,
-huvitavat ja aktiivset suhtlemist nõudvat stabiilset tööd ettevõttes,
-ettevõttesisest baaskoolitust´.

Lisainfo

tööaeg E-R kell 8.30 kuni 17.00

Tööpakkumise number
#193891