Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176819

Kliendihaldur Tartu maakonnas

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kontoritarvete-ja bürootehnika aktiivne müük
  • Klientidele lahenduste pakkumine efektiivse ja toimiva kontori loomiseks;
  • Kliendisuhete hoidmine ja arendamine olemasolevate klientidega
  • Uute klientide aktiivne leidmine ja koostöölepingute sõlmimine
  • Toodete ja kampaaniate tutvustamine klentidele, osalemine hangetel

Ootused kandidaadile

  • Oled särav suhtleja ja tahad tegeleda klientidele suurepäraste lahenduste leidmisega
  • Hea inimeste tundmine ja läbirääkimisosksus
  • Omad vähemalt keskharidust ning õpid/ oled lõpetanud eriala, mis seondub lähedalt IT ja kontoritehnikaga
  • Eesti ja vene keele oskus heal tasemel;
  • Huvi ja soov ennast valdkonnas pidevalt arendada
  • Hea tervis ja füüsiline vastupidavus.

  • korralikku põhipalka, individuaalsetest müügitulemustest sõltuvat tulemustasu;
  • Meeskonna müügitulemustest sõltuvat kvartalitulemustasu;
  • Väga häid töö- ja puhketingimusi;
  • Rahvusvahelist müügi- ja tootekoolitust.

Lisainfo

Müügispetsialisti töös tulevad kasuks müügialane haridus ja/ või varasem müügitöö kogemus IT ja kontoritehnika valdkonnas
Tahe iseseisvalt huvitavat tööd teha
Inglise ja vene keele oskus.
Autojuhiluba

Tööpakkumise number
#176819