Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185846

Tööpakkumise number

185846

Töö kirjeldus

Kliendihaldur vastutab oma piirkonna klientide müügiplaani täitmise eest; tagab toodete olemasolu, korraliku väljapaneku ja õige hinna kliendi juures. Samuti tutvustab ta uusi tooteid ja kampaaniaid ning annab tagasisidet turuga seonduvast. Kliendihaldur allub müügijuhile. Tööpiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa.

Nõudmised kandidaadile

Pakume tööd rõõmsameelsele ja avatud kliendihaldurile, kellel on varasem kaubandustöö kogemus. Ta oskab oma mõtteid selgelt väljendada ja vajadusel ka vene keeles suhelda. Arvuti ja auto on kliendihalduri igapävased töövahendid, mistõttu on vajalik elementaarne arvutikasutusoskus ning B-kategooria juhiload ja sõidukogemus 2 aastat.

Ettevõte pakub

Pakume kindlat tööd ja toetavaid meeskonnakaaslasi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2009

Tere AS on suurim kodumaisel kapitalil põhinev toiduainete kontsern.
Meie tooteid tuntakse kaubamärkide Tere, Hellus, Emma, Haps, Mumuu, Kohuke ja Merevaik järgi.