Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42120

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müük
  • uute klientide leidmine ning nende korrektne teenindamine
  • klientidega suhtlemine
  • kliendilepingute sõlmimine
  • klientide haldamine ja koolitamine
  • müügipakkumiste tegemine

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus äriklientidega
  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
  • hea suuline väljendusoskus
  • oskus suhelda ja kuulata
  • lubaduste täitmise harjumus
  • valmidus meeskonnatööks
  • arvuti kasutamise oskus
  • autojuhilubade olemasolu

  • mitmekülgset ja huvitavat, loovat ja liikuvat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises firmas
  • häid töötingimusi
  • loomingulist ja sõbralikku meeskonda
  • tööks vajalikku koolitust
  • põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
  • head mikrokliimat

Tööpakkumise number
#42120