Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199105

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • konverentsiteenuste müügistrateegia koostamine;
  • võimaluste leidmine uute klientide kaasamiseks;
  • turundustegevuses osalemine;
  • kontakteerumine klientidega/potensiaalsete klientidega telefoni teel ja kohtumistel;
  • kliendivajaduste väljaselgitamine ning efektiivsete pakkumiste tegemine;
  • kliendi andmebaasi haldamine ja analüüs;
  • arvete koostamine ja väljastamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, teadmised ja kogemused aktiivse müügitöö ning klienditeeninduse valdkonnast;
  • väga hea suhtlemis-, läbirääkimis- ja argumenteerimisoskus;
  • kõrge pingetaluvus, analüütiline mõtlemine ja algatusvõime;
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • väga hea arvutikasutamise oskus;
  • võime eesmärke püstitada ning neid täita;
  • sõbralik ning avatud suhtlemisstiil;
  • tulemuste saavutamisele orienteeritus;
  • soov teha müügitööd.

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja mitmekesist tööd klientidega;
  • arengu- ja koolitusvõimalusi;
  • meeldivat töökeskkonda;
  • motiveerivat tasu;
  • põhipuhkust alati suvel.

Tööpakkumise number
#199105