Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199105

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • konverentsiteenuste müügistrateegia koostamine;
  • võimaluste leidmine uute klientide kaasamiseks;
  • turundustegevuses osalemine;
  • kontakteerumine klientidega/potensiaalsete klientidega telefoni teel ja kohtumistel;
  • kliendivajaduste väljaselgitamine ning efektiivsete pakkumiste tegemine;
  • kliendi andmebaasi haldamine ja analüüs;
  • arvete koostamine ja väljastamine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus, teadmised ja kogemused aktiivse müügitöö ning klienditeeninduse valdkonnast;
  • väga hea suhtlemis-, läbirääkimis- ja argumenteerimisoskus;
  • kõrge pingetaluvus, analüütiline mõtlemine ja algatusvõime;
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • väga hea arvutikasutamise oskus;
  • võime eesmärke püstitada ning neid täita;
  • sõbralik ning avatud suhtlemisstiil;
  • tulemuste saavutamisele orienteeritus;
  • soov teha müügitööd.

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja mitmekesist tööd klientidega;
  • arengu- ja koolitusvõimalusi;
  • meeldivat töökeskkonda;
  • motiveerivat tasu;
  • põhipuhkust alati suvel.

Tööpakkumise number
#199105

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2010

Tallinna Konverentsid on üheksandat aastat kvaliteetseid konverentse ja seminare korraldav koolitusfirma. Meil on kogemus enam kui 400 ürituse korraldamisel, kus on osalenud rohkem kui 30 000 inimest nii äri – kui ka avalikust sektorist.

Kui soovid uusi väljakutseid ning anda oma panuse Eesti konverentside/seminaride arengule, siis pakume Sulle mitmekülgest võimalust oma ideede teostamiseks, uute kontaktide loomiseks, eneseteostuseks ning -arenguks.

Vaata rohkem