Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717100

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendihalduri ülesandeks on olla meie kliendile kontaktisikuks kõigis meie teenuseid puudatavates küsimustes, seistes selle eest, et klient saaks meil parima teenuse ja sobivaima lahenduse.

Ootused kandidaadile

  • pealehakkamist, initsiatiivi ja soovi õppida
  • valmisolekutut aktiivseks telefonisuhtluseks
  • kannatlikkust probleemide lahendamisel ja soravat läbirääkimisvõimet
  • tahet töötada meeskonnas
  • väga head eesti keele suulist ja kirjalikku ning vene keele oskust heal kõnekeele tasemel.

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd mõnusas meeskonnas ja kaasaegses töökeskkonnas
  • võimalust turvavaldkonda lähemalt tundma õppida ja end selles vallas arendada
  • motiveerivat tasusüsteemi ning ettevõttepoolseid soodustusi (sh soodne sportimine läbi G4S Spordiklubi)

Tööpakkumise number
#717100

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem