Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27427

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendihaldur tegeleb hoonete tehnosüsteemide (ventilatsioon, jahutus, küte, automaatika, elekter) hoolduse müügiga ja kliendisuhete hoidmisega. Kliendihalduri peamised ülesanded on leida uusi kliente ning hoida olemasolevad kliendid õnnelikud ja rahul.

Ootused kandidaadile

  • eelnev kogemus kas halduse, projektijuhtimise või müügitöö vallas
  • oskus suhelda inimestega ja teadmised kliendisuhete hoidmisest
  • teadmised ja huvi tehnoloogia vastu
  • oskus kulusid ja tulusid arvestada
  • arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
  • B-kategooria autojuhiload
  • iseseisvus, initsiatiivikus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd noores ja arenevas kollektiivis
  • töötulemustele vastavat konkurentsivõimelist palka
  • enesearendamise võimalusi
  • töösuhte kindlust
  • mitmeid soodustusi

Lisainfo

  • Eelistuse saavad hakkajad ja iseseisvad inimesed, kes oskavad teha meeskonnatööd.
  • Sooviavaldused saata kas läbi CV keskuse või

    Ivar Ulmre
    Tegevdirektor, Juhatuse esimees
    E-post ivar@sisekliima.ee
    GSM 5088213

Tööpakkumise number
#27427