Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #460610

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • olemasolevate klientide teenindamine;
  • uute äriklientide leidmine;
  • klientide vajaduste aktiivne väljaselgitamine ja nõustamine;
  • toodete ja teenuste tellimuste töötlemine ning lisamüük;
  • kliendile vajaliku lahenduse pakkumise koostamine.

Ootused kandidaadile

  • võime klientidega vabalt eesti ja vene keeles suhelda;
  • oskus müüa telefoni teel ja isiklikult kohtudes;
  • positiivselt häälestatud ja energiline isiksus;
  • soov õppida ning omandada uusi teadmisi ja oskusi;
  • hea MS Office'i kasutamise oskus;
  • soov tõestada ennast aktiivses müügis;
  • varasem müügi- või teleturunduse kogemus on eeliseks.

Ettevõte pakub

  • kaasahaarava ja huvitava töö kasvavas ettevõttes;
  • sõbralikud kolleegid;
  • moodsa töökeskkonna;
  • arenguvõimalused;
  • konkurentsivõimelise palga, millelt on tasutud kõik maksud.

Lisainfo

CV ja motivatsioonikirja palume saata e-posti aadressil job(at)rolling.ee käesoleva aasta 15. veebruariks märgusõnaga „Kliendihaldur”.

Võtame ühendust nende kandidaatidega, kes pääsevad edasi teise vooru – vestlusele.

Tööpakkumise number
#460610