Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #684714

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientidega suhtlemine nii telefoni kui e-kirja teel
  • klientide nõustamine neile sobiva lahenduse leidmisel
  • maksekokkulepete täitmise jälgimine ja vajadusel uute kokkulepete sõlmimine
  • kliendihaldusprogrammi vajaliku info ja muudatuste sisestamine

Ootused kandidaadile

  • väga hea kuulamis-, suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
  • oskus ennast kehtestada
  • võimekus kiirelt uut infot omandada
  • täpsus ja korrektsus ning hea rutiinitaluvus
  • väga hea eesti ja vene keele oskus, inglise keel vähemalt
    suhtlustasandil
  • hea arvuti kasutamise oskus (MS Outlook, Word, Excel)
  • oled oma töös eesmärgipärane, initsiatiivikas ja sulle sobib, et sinust
    sõltub tulemus
  • sulle meeldib töötada meeskonnas

  • kasuks tuleb varasem klientide nõustamine ja töö inkassokeskkonnas

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • stabiilset töösuhet rahvusvahelises ettevõttes
  • konkurentsivõimelist ja tulemusest sõltuvat palka
  • erialaseid koolitusi vastavalt vajadusele
  • kaasaegset ja arenevat töökeskkonda uues büroohoones
  • paindlikku tööaega
  • kompensatsiooni parkimisel

Tööpakkumise number
#684714

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2021

Aktsiaseltsi PlusPlus Capital kontserni kuuluvate ettevõtete põhitegevusala on tähtaja ületanud võlgnevuste portfellide ostmine, soetatud võlgnevuste restruktureerimine ning võlahalduse valdkonnas tegutsevate tütarettevõtete haldamine Balti riikides ja Soomes. PlusPlus Capital alustas tegevust 2010. aastal ja kontserni ettevõtetes töötab 90 inimest, olles oma tegevusalal suurimaks ettevõtteks Eestis ning kuuludes kolme suurema hulka Lätis ja Leedus.

Vaata rohkem