Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31375

Tööpakkumise number

31375

Töö kirjeldus

• püsikliendi suhete hoidmine ja koostöö arendamine;
• uute klientide leidmine ja müügitöö organiseerimine.

Nõudmised kandidaadile

• oled omandanud keskhariduse;
• Sinu trumbiks on vähemalt 3-aastane müügitöö kogemus toidukaupade valdkonnas;
• arvuti kuulub Sinu igapäevaste töövahendite hulka;
• valdad perfektselt nii kõnes kui kirjas eesti keelt;
• oled hea suhtlemis-, läbirääkimis- ja kuulamisoskusega inimene, kelle aktiivsust ja ettevõtlikkust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle kui oskuslikule kliendihaldurile tööd magusas ja põnevas valdkonnas, toredaid ja tegusaid kolleege, arenemisvõimalusi ja tööle väärilist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2004

Tegeleme maiustuste impordiga Eestisse.