Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57867

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiliseks ülesandeks on ettevõtte olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv töötaja:
- on initsiatiivikas, korrektne, sihikindel
- hindab iseseisvat tööd, mõtlemist, otsustamist
- tal on individuaalse saavutuse vajadus

Ettevõte pakub

korrektset töösuhet
paindlikku tööaega
motiveerivat töötasu
enesetäienduse- ja karjäärivõimalust

Lisainfo

Kasuks tuleb vene keele valdamine vähemalt suhtlustasemel, arvutikasutusoskus ja B-kategooria autojuhiloa omamine.

Tööpakkumise number
#57867