Kliendihaldur
Tööpakkumise number #745685
Kaugtöö võimalus

Omniva
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kliendihaldurina on sinu vastutuses:
-oluliste rahvusvaheliste klientide haldamine,
tagades kõrge kliendirahulolu;
-klientide vajaduste väljaselgitamine, nende
kasvu toetamine;
-igapäevaste operatiivsete tegevuste
koordineerimine, tagamaks klientidele sujuvad logistikalahendused.

Ootused kandidaadile

Meid rõõmustaks, kui
-oled töötanud rahvusvaheliste klientidega klienditoes või kliendihaldurina;
-Sul on hea analüütiline mõtlemine ja suudad pühenduda nii üksikutele detailidele, kui ka suurele pildile;
-Sul on hea stressitaluvus, kiire mõtlemine ja probleemide lahendamise oskus;
-Sul on väga hea suhtlemisoskus; oled avatud mõtlemisega, kiire ning tähelepanelik;
-Sa oled omandanud kõrghariduse ja soovid end arendada iga päev õppides juurde uusi asju;
-valdad eesti ja inglise keelt heal tasemel nii kõnes kui kirjas;
-eelise annab see, kui oled tuttav logistikavaldkonna või postisektoriga.

Ettevõte pakub

Sind rõõmustab meie juures
-põnev töö kiiresti arenevas logistikaettevõttes ja e-kaubanduse tarneahelas;
-muutustele ja kasvule orienteeritud rahvusvaheline meeskond;
-avatud organisatsioonikultuur, meeskonnatöö, asjatundlikkus ning pideva arengu väärtustamine;
-hüved nagu 5-päevane lisapuhkus, soodustused koostööpartneritelt ning suurepärased võimalused sportimiseks ja tervise edendamiseks;
-kaug-ja hübriidtöö võimalus.

Tööpakkumise number
#745685

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
25. november 2021