Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124037

Tööpakkumise number

124037

Töö kirjeldus

we should have succeeded in this e field and speak fluently english and if finnish and french should be advantage to you .
salary as per maket with motivation

Nõudmised kandidaadile

candidates should be motivated and salary from 10000 to 15000 eek depending experiences

we can offer travelling in Europe ,supervising other offices ,a salary with bonus and an super working innovation ,and motivation on results

Lisainfo

plse forward your cv confidentially to our manage

with salary requirement and your wishes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
17. september 2007
Brutopalk:
Alates 11500 kuni 17000 EEK kuus

Nordichome OÜ tegeleb puit- ja palkmajade valmistamise ning müügiga Prantsusmaale. Puitkonstruktsioonid valmistatakse Soomes ning aknad ja uksed Eestis. Tegeleme ka majade projekteerimisega. nordichome is enlarging activities therefore we require more organisation