Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86231

Tööpakkumise number

86231

Töö kirjeldus

Sinu töö on seotud meie võtmeklientide rahulolu tagamisega. Sa suhtled klientidega, saad aru kliendi ärivajadustest ja konsulteerid klienti parima lahenduse leidmisel. Sinu töö üheks osaks on suhtlemine meie partnerfirmadega Lätis, Leedus, Saksamaal, Soomes, Rootsis.
Kui tead, milliseid süsteeme kasutavad kaubandus- ja teenindusettevõtted enda igapäeva töö juhtimiseks, siis oskad ettekujutada erinevaid olukordi, milles just Sinu abi vajatakse. Kui kindel teadmine nende valdkondade ärirakendustest puudub, siis on Nixor AD Sulle parim koht ennast selles osas arendada ja proovile panna. Meie teenuseid vajavad enamik jaekaubanduse kettidest, samuti hotellid ja reisilaevad.

Tööülesanded lühidalt on järgmised:

  • kliendisuhte arendamine
  • kliendivajaduste analüüs ja arendusettepanekute koostamine
  • lepingute haldus ja arveldus
  • projektide planeerimine ja juhtimine
  • turu-uuringute läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

  • väga hea suhtlusoskus, avatus
  • ratsionaalne ja loogiline mõtlemine
  • loov mõtlemine ja pingetaluvus
  • planeerimise ja iseseisva töö tegemise oskus
  • enesekindlus, täpsus ja korrektsus
  • inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas
  • IT-alased baasteadmised
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Kasuks tuleb
  • vene keele oskus
  • eelnev müügikogemus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja arendavat tööd
  • vaheldusrikast ja liikuvat tööd stabiilselt arenevas ettevõttes
  • nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
  • panusele ja tulemusele vastavat tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
22. november 2006

AS Nixor AD on juba üle 10 aasta tegutsev ja pidevalt arenev infotehnoloogiaettevõte, kelle eesmärgiks on olla peamine IT-partner kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Täna pakume IT-alaseid teenuseid ja lahendusi neljale turusektorile: jaekaubandus, laevandus, toitlustus, hotellindus.