Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #682872

Kliendihaldur

9
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:22. jaanuar 2021

Töö kirjeldus

Peamiseks ülesandeks on klientide nõustamine, müügipakkumiste tegemine ja lepingute sõlmimine, aga ka koostööpartneritega suhtlemine ja kliendikohtumistel käimine.

Ootused kandidaadile

Oled varem müügiga tegelenud, suurepärane suhtleja ja läbirääkija, tähtaegadest kinnipidaja ja ülesannete täitmisel iseseisev, kohusetundlik ja organiseeritud. Oluline on, et Sul oleksid autojuhiload ja Sa räägiksid väga heal tasemel eesti, heal tasemel inglise keelt. Suhtlustasandil vene keele oskus on kindlasti eeliseks.

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada kokkuhoidvas ja sõbralikus meeskonnas
  • põhjalikke koolitusi ja väljaõpet, mida Sa vajad, et olla oma töös suurepärane
  • toetust ja mentorlust, et soovi korral kasvada järgmiseks müügirekordite purustajaks
  • uut hubast kontorit Mustamäel, Mäealuse tänaval
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainformatsiooni saamiseks helista 5307 3011, Sulle vastab CV Keskuse värbamisspetsialist Brita Jakobson.

Tööpakkumise number
#682872

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2021

CV Keskuse klient on sõidukite täisteenusrendiga tegelev Mobire Eesti AS, mis on Eesti kõige suurem autorendifirma. Mobire on esindatud Eestis, Lätis ja Leedus ning koosööd tehakse kõigi autoesindustega Baltikumis, portfellis on üle 2500 sõiduki. Rohkem infot ettevõtte kohta: www.mobire.ee

Vaata rohkem