Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #20641

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendihalduri peamisteks tööülesanneteks on olemasolevate hoolduslepingute haldamine ja uuendamine ning müügikattele orienteeritud kliendisuhte hoidmine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

  • eelnev projektijuhtimise ning keskmiste ja suurklientidega töötamise kogemus,
  • oskus hoomata firma IT-infrastruktuuri tervikuna
  • otsustusvõimeline ja iseseisev
  • initsiatiivikus ja läbirääkimisoskus

Ettevõte pakub

  • tulemustest sõltuvat palka
  • rahvusvahelises firmas töötamise kogemust
  • uuendusmeelset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#20641

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. aprill 2003
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2003

AS MicroLink on Baltimaade juhtiv IT-kontsern üle 250 töötajaga Eestis ja ligi 670 töötajaga kogu Baltikumis. MicroLinki klientideks on eelkõige suured ja keskmised ettevõtted ja asutused. Meie põhilisteks tegevusvaldkondadeks on süsteemiintegratsioon, tarkvaraarendus, ärilahendused, PC-teenused, võrguteenused ja kesksüsteemide haldus. MicroLink on ka suurim arvutitootja Baltikumis, lisaks kuuluvad grupi tütarettevõtete hulka Delfi portaalid ning SAF Tehnika mikrolaine andmesideseadmete valmistajana.

Vaata rohkem