Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143167

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientidega suhtlemine (peamiselt telefoni teel)
- aktiivne koostöö teiste AGA üksustega (müük, logistika, teeninduspunktid)

Ootused kandidaadile

- arvuti kasutamise oskus
- täpsus, korrektsus
- vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- soov suhelda klientidega

Ettevõte pakub

- töötajatele suunatud soodustusi
- võimalusel ja sobivusel koostöö jätkamist pärast tähtajalise lepingu lõppemist

Tööpakkumise number
#143167

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. märts 2008
Kuulutus sisestati:
4. märts 2008

Manpower OÜ klient on Eesti AGA. AGA kuulub maailma suurimasse tööstus- ja meditsiinigaaside kontserni The Linde Group, millel on 70 riigis enam kui 53 000 töötajat.

Eesti AGA on osa The Linde Group`i Mandri- ja Põhja-Euroopa regioonist. Ettevõttes töötab 74 inimest. Visiooniks on klientide rahulolu, veatu teenindus, pidev areng ning kompetentsed ja motiveeritud töötajad õigetel positsioonidel.

Lisainfo www.aga.ee

Eesti AGA klienditeenindus otsib tähtajalise lepinguga töötajat.

Vaata rohkem