Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138803

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- suhtlemine äriklientidega ja uute klientide leidmine ärikliendisektoris;
- aktiivne osalemine Overalli müügiosakonna töös, sh pakkumiste koostamine ja tehingute vormistamine;
- klientide nõustamine ja abistamine; vajadusel klienditeenindus müügisaalis ja välimüügil ning seadmete ülespanekul ja klientide koolitamisel;
- osalemine koolitustel, näitustel ja seminaridel;
- erialane enesetäiendamine.

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus sarnases valdkonnas (klienditeenindus, müük, koolitus);
- kõrgharidus (võib olla omandamisel), soovitavalt tehnilises või äri valdkonnas;
- hea arvutikasutusoskus kontoritarkvara kasutamisel, kasuks tulevad üldised teadmised tarkvara, võrgunduse ja arvuti riistvara osas;
- väga hea eesti keele oskus (suuline ja kirjalik), inglise ja vene keele oskus heal suhtlustasemel;
- kiire mõtlemine ja hea analüüsivõime;
- tahe iseseisvalt omandada tehnilist ja müügiinformatsiooni, valmisolekut iseseisvalt analüüsida ja lahendada probleeme;
- hea suhtlemis- ja esinemisoskus, tahe teha koostööd inimestega erinevatest valdkondadest või kultuuridest;
- hea otsustusvõime ja -julgus, hea analüüsivõime;
- valmisolek tööalaseks reisimiseks;
- juhiluba.
- kasuks tule soome keele oskus

- mitmekülgseid väljakutseid pakkuvat tööd nooruslikus ja toetavas meeskonnas;
- tööalast täiendkoolitust ja häid võimalusi enesearenguks;
- kaasaegseid töötingimusi uusima tehnoloogia keskel;
- tehtud tööle ja saavutustele väärilist töötasu.

Tööpakkumise number
#138803

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2008

Overall on 1990. aastal asutatud, ligi 85 töötajaga teenindusettevõte, kelle peamiseks partneriks on Canon. Oleme keskendunud väljastus-, digitaalse arhiveerimis-, ja digifotograafia lahenduste pakkumisele ja arendamisele. Lisaks Tallinnas asuvale peakontorile on meil 5 piirkondlikku müügi- ja teeninduskeskust üle Eesti.

Vaata rohkem