Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57120

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute kliendisuhete loomine
  • Olemasolevate kliendisuhete juhtimine
  • Projektimeeskonna koordineerimine firma siseselt
  • Õigeaegsete klienditarnete kindlustamine
  • Projektianalüüsid

Ootused kandidaadile

  • tehniline või majanduslik kõrgharidus
  • hea tehnikaalane taip
  • klienditöö ja projektijuhtimise kogemus
  • hea stressi- ja rutiinitaluvus
  • eesti ja inglise keele hea oskus kõnes ja kirjas
  • hea suhtlemisoskus ja valmidus meeskonnatööks
  • tulemustele orienteeritus ning probleemide lahendamise oskus
  • korrektsus ja vastutusvõime
  • õppimisvõime ja tahe

Kasuks tuleb
  • eelnev erialane töökogemus
  • vene ja soome keele hea oskus

  • Palju huvitavat tööd kiiresti arenevas kõrgtehnoloogia valdkonnas
  • Arenemisvõimalusi edukas rahvusvahelises ettevõttes
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Täiendavat koolitust ja väljaõpet
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#57120