Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126077

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • parima transpordilahenduse pakkumine
  • aktiivne suhtlemine klientidega
  • kliendisuhete loomine ja hoidmine
  • pakkumiste ja tellimuste vormistamine ning haldamine
  • müügieesmärkide jälgimine ja täitmine
  • ettevõtte esindamine messidel ja kliendiüritustel
  • koostöö bussijuhtidega

Ootused kandidaadile

  • väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • varasem töökogemus müügi- või teenindusvaldkonnas vähemalt 3 aastat
  • väga hea suhtlemisoskus
  • valmidus meeskonnatööks
  • hea pingetaluvus
  • julgus ja algatusvõime
  • hea arvutikasutamise oskus

  • vaheldus- ja vastutusrikast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
  • noort, sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • koolitusvõimalusi
  • motiveerivat töötasu

Lisainfo

Eduka kandideerimise eelduseks on positiivne ellusuhtumine, avatus, hea suhtlemisoskus ja koostöövalmidus, järjekindlus ja püsivus oma töös, hea pingetaluvus ning kindel soov pidevalt
areneda.

Tööpakkumise number
#126077