Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53502

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kliendisuhete hoidmine ja arendamine
klientide teenindamine ja nõustamine
lepingute ja andmebaaside administreerimine

Ootused kandidaadile

kliendikeskse teeninduse põhimõtete tundmine
täpsus ja korrektsus
aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
hea eneseväljendusoskus
pingetaluvus
vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)

Ettevõte pakub

huvitavat ja pingelist tööd, karjäärivõimalust
rahvusvahelise ja juhtiva suurettevõtte hinnatud töökogemust
koolitust
võimalust osaleda aktiivse, teotahtelise ja üksmeelse meeskonna töös
konkurentsivõimelist põhipalka ja konkreetsetest töötulemustest sõltuvat tulemuspalka

Tööpakkumise number
#53502