Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70415

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivne müügitegevus
kliendisuhete arendamine ja haldamine
kliendivajaduste selgitamine ja lahenduste pakkumine
kliendirahulolu tagamine ja jälgimine

Ootused kandidaadile

müügitöö ja/või teenindamise kogemust
initsiatiivikust ja positiivsust
väga head suhtlemisoskust
tulemustele orienteeritust
kohusetunnet ja iseseisvust
läbirääkimis- ja argumenteerimisoskust
eesti keele korrektset valdamist kõnes ja kirjas
vene ja inglise keele valdamist suhtlustasemel
head pingetaluvust

tööalast täiendkoolitust ja häid võimalusi enesarenguks, väljakutseid pakkuvat tööd, kaasaegseid töötingimusi, mitmekesist motivatsioonipaketti

Tööpakkumise number
#70415

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2006

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.

Vaata rohkem