Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124744

Tööpakkumise number

124744

Töö kirjeldus

Kliendihaldur on meie ettevõtte võtmeisik, kes on igapäevaseks vahetuks suhtlejaks meie äriklientidega. Seega on temal oluline roll tulemusliku kliendisuhte hoidmisel ning ettevõtte teenuse müümisel meie klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
• müügialast töökogemust
• positiivset ellusuhtumist
• tahet müüa
• initsiatiivi, enesekindlust, entusiasmi, loomingulisust ja visadust
• planeerimisoskust
• organiseerimis-, vastutus- ja otsustusvõimet
• koostöö- ja suhtlemisvalmidust
• täpsust ja korrektsust
• pingetaluvust
• head arvutioskust - eelkõige tabelarvutus ja andmetöötlus
• head eesti ja vene keele oskust
• soovi ja võimet end pidevalt arendada
• kesk- või kõrgharidust

kasuks tuleb
• inglise keele oskus

• palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• kaasaegseid töötingimusi ja tulemustest lähtuvat töötasu
• meeldivat tulemustele orienteeritud nooruslikku meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
20. september 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.