Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52799

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • äriklientide kiire ja professionaalne teenindamine ning nõustamine
  • äriklientide elektrienergia ostu-müügilepingute ja võrgukokkulepete sõlmimine
  • võrguga seotud probleemide ennetamine ja lahendamine
  • klientide elektrienergia tarbimise analüüsimine.

Ootused kandidaadile

  • elektrialane haridus ja müügialane töökogemus
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus eesti ja vene keeles
  • valmisolek meeskonnatööks
  • arvuti kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel
Kasuks tuleb:
  • eelnev müügialane töökogemus

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • ühtehoidvat ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#52799