Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318318

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kirjatarvete ja lisanduvate teenuste aktiivmüük
Uute klientide leidmine, müügilepingute sõlmimine
Tellimuste vastuvõtmine ja sisestamine
Kliendihaldus tarkvara kasutamine, sündmuste täitmine
Pakkumiste tegemine
Kliendivisiidid
Klientide võlgnevuste jälgimine
Kliendikaartide korrektne vormistamine (kontaktid, sündmused)
Arvete, tellimuste, tagastuste ja saatedokumentide vormistamine
Kaupade tutvustamine klientidele
Ettevõtte poolt korraldatud kampaaniates osalemine ning tutvustamine klientidele

Ootused kandidaadile

Huvi müügitöö vastu
Järjepidev oma töös
Sobiv kandidaat on hea suhtleja, paindlik uutele ideedele, kohusetundlik ja algatusvõimeline
Hea õppimisvõime
Autojuhiload (B-kategooria)
Isikliku auto kasutamisvõimalus
Vähemalt keskharidus
Keeleoskus: eesti, vene ja inglise keel
Arvuti kasutamise oskus (MS Office, excel jms)

Mitmekesist tööd kiirsti arenevas ja rahvusvahelises ettevõttes
Karjäärivõimalust
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Töö tulemustest sõltuvat motiveerivat palgasüsteemi
Ettevõtte siseseid soodustusi

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus

Tööpakkumise number
#318318

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. september 2013
Kuulutus sisestati:
27. august 2013

OÜ Charlot on asutatud 1994. OÜ Charlot põhitegevuseks on bürootarvete, kontoritehnika kulumaterjalide ja büroomööbli jae- ning hulgimüük. Ettevõte tegeleb nii kataloogikaubanduse (MINU KONTOR kataloog paberkandjal, internetipood) kui ka jaemüügiga. Olulise osa ettevõtte tegevuses on juriidiliste isikute teenindamine. Ettevõttele kuulub Eestis suurim kirjatarvete kaupluste kett KNOPKA.
Meie eesmärgiks on pakkuda mitmekülgset tootevalikut, paindlikku hinnapoliitikat, komplektset teenindust nii jaekliendile kui ka asutustele.

Vaata rohkem