Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57838

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

BÜROOMAAILMA suurlientide teenindamine
Kliendisuhete hoidmine ja arendamine olemasolevate klientidega
Uute püsklientide leidmine ja lepingute sõlmimine
Tellimuste vormistamine, uute toodete ja kampaaniate tutvustamine klientidele

Ootused kandidaadile

Soov ja valmisolek klientidega suhelda
Vähemalt keskharidus
Eesti ja vene keele oskus
Arvutioskus: tabelarvutus, tekstitöötlus, internet
Analüüsi- ja planeerimisoskus

Ettevõte pakub

Individuaalsetest müügitulemustest sõltuvat kuupreemiat
Väga häid töö- ja puhketingimusi
Rahvusvahelist müügi- ja tootekoolitust

Lisainfo

Kasuks tulevad:
Varasem müügitöö kogemus
Soome ja inglise keele oskus

Tööpakkumise number
#57838