Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375267

Tööpakkumise number

375267

Töö kirjeldus

Kliendihalduri igapäevased tööülesanded:
- klientide vastuvõtmine ja nõustamine;
- andmebaasi haldamine ja täiendamine;
- kliendipäringute ja telefoni vastamine;
- asjaajamise korraldamine;
- lepingute koostamine, lõpetamine ja kõik mis on sellega seotud;
- meeldetuletuste saatmine

Nõudmised kandidaadile

Tööt saab kandideerija kes:
Otsime enda meeskonda inimesi, kes:
- Kõrgharidusega
- Keeleoskustega: vene (kõnes kõrgtase, kirjas kõrgtase); eesti (kõnes kõrgtase, kirjas kõrgtase)
- Arvutioskustega: interneti kasutamine, kontoritarkvara, e-posti kasutamine, andmebaaside haldus, Microsoft Office programmide oskust
- iseseisvat mõtlemist, head ajaplaneerimise võimet;
- hea suhtlemisoskus, enesedistsipliin
- head pingetaluvust;
- head matemaatika oskust
Kasuks tulevad B kat. juhiload.

- stabiilne palk (pärast katseaja möödumist palk vaadatakse üle);
- firma auto;
- boonused ja preemiad
- kärjääri võimalust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2015
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2015
Brutopalk:
997.00€/kuu

Autokiirpant OÜ on äriettevõte, mis pakub erinevaid finantseerimisviise, et aidata lahendada autoomanike rahalisi probleeme ning viia ellu auto ostmisega seotud tulevikuplaane.

Pakume autoliisingut kõigile, kel on omafinantseering 35%.

Peab märkima, et meie ettevõttest saab laenu mitte ainult sõiduauto tagatisel. Tagatiseks võib olla mistahes sõiduk.

Me püüame teha laenu võtmise protsessi võimalikult lihtsaks, et Te saaksite raha ilma igasuguste takistusteta.