Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219063

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Peamine kontaktisik kliendi ja ettevõtte vahel
  • Müügitellimuste ja -prognooside haldamine infosüsteemis
  • Arvete koostamine ning müügi aruandluse pidamine
  • Toodetega seonduvate andmete haldamine infosüsteemis

Ootused kandidaadile

  • Soovitatavalt kõrgem haridus seonduval erialal (majandus- või finantsalane);
  • heal tasemel eesti, inglise ja vene keele oskus;
  • hea arvutikasutuse oskus, sh MS Exceli oskused edasijõudnu tasemel;
  • valmisolek meeskonnatööks ja hea suhtlemisoskus;
  • initsiatiivikus ja tulemustele orienteeritus;
  • kohusetundlikkus ja korrektsus.

Eneseteostusvõimalust kaasaegses ettevõttes, häid töötingimusi, sõbralikku kollektiivi ning arenguvõimalusi. Ettevõttes on kasutusel töötajate motivatsiooni ja tunnustamise poliitika, mille järgselt kaasneb eriline äramärkimine tubli töö ja pühendumise korral. Me soosime enesetäiendamist.

Tööpakkumise number
#219063

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2011

Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq SE, mis on üks suuremaid elektroonikatoodete valmistamise teenuse pakkujaid maailmas. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1992. aastal ning on olnud läbi aegade kontserni üheks oluliseks tehaseks, täna töötab tehases ligi 300 oma ala tõelist professionaali. Meie eesmärgiks on rahulolevad kliendi, pühendunud personal, ausus ja vastutustunne, areneda pidevalt kiires muutuvas maailmas ja oleme pühendunud oma eesmärkidele.

Seoses töömahtude kasvuga tootmises oleme otsimas uusi inimesi meie tarneahela meeskonda.

Vaata rohkem