Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41130

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • järjepidev töö firma klientidega ja uute klientide leidmine;
  • müügikampaaniate ettevalmistamine ja läbiviimine koostöös müügitiimiga;
  • perioodiliste müügiaruannete koostamine;
  • reklamatsioonide käsitlemine;
  • lepingute vormistamine ja kontroll tingimuste täitmise üle;
  • meie toodete müük ja esitlemine, pidev koostöö klientidega;
  • uute potentsiaalsete klientide leidmine, pakkumiste koostamine, esitamine ning realiseerimine;
  • klientide tehniline nõustamine;
  • tootesortimendi tundmine ja arendamine koostöös müügijuhi ja ostjaga.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus (kasuks tuleb tehniline eriharidus);
  • süvendatud teadmised müügitööst ja heatasemelisest klienditeenindusest;
  • soovitav eelnev 2 aastane töökogemus autonduse valdkonnas;
  • b-kategooria juhiluba;
  • arvuti lõppkasutaja oskused (Word, Excel);
  • väga hea eesti ja vene keele oskus koos erialase terminoloogia tundmisega, hea soome keele oskus;
  • hea verbaalne väljendusoskus;
  • läbirääkimisoskus;
  • tehniline taip;
  • eneseväljendus-, esinemis- ja veenmisoskus.

Ettevõte pakub

  • töötulemustest sõltuvat töötasu;
  • meeldivat kollektiivi;
  • arengut soodustavat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#41130