Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #92675

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendihaldur on kliendikaardiosakonna töötaja, kelle peamisteks tööülesanneteks on

  • kliendihaldus
  • müügitöö ja
  • andmepanga haldamine, sh. andmesisestus ja arvete genereerimine

Kliendihaldur on tugi meie klientidele, tanklatele ja koostööpartneritele. Müügitöös tuleb olla aktiivne pakkuja suheldes nii telefonitsi, näost-näkku kui ka (e-)kirjalikult. Oluline on müügipakkumiste, sh. riigihankedokumentide koostamise oskus. Töö andmebaasiga tähendab nii reaalajas toimiva andmepanga haldamist kui ka andmete analüüsi.

Ootused kandidaadile

  • Viisakas ja hea suhtleja
  • Täpne, korrektne, kiire, paindlik, abivalmis ja kohusetundlik
  • Positiivne ja probleemikeskne, hea pingetaluvuse, keskendumisvõime ja ümberlülitumisoskusega
  • Iseseisev ja algatusvõimeline
  • Hea analüüsioskusega
  • Väga hea arvutikasutaja
  • Suhtleb ladusalt ka vene keeles ja tuleb toime inglise keeles.

Ettevõte pakub

  • Pingelist tööd heas meeskonnas kaasaegses töökeskkonnas
  • Konkurentsivõimelist müügitulemustest sõltuvat tasu

Tööpakkumise number
#92675

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2007

tegutseb kütuste hulgi- ja jaemüügiturul peaaegu 15 aastat. ALEXELA ja UNO X kaubamärki kannavad 58 tanklat Eestis, 7 Lätis ja 22 Leedus. Alexela kliendikaart - aastast 1993 - on üks vanemaid Eestis. Uusi kaastöötajaid vajame seoses ettevõtte laienemise ja töömahu kasvuga.

Vaata rohkem