Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117689

Tööpakkumise number

117689

Töö kirjeldus

Olemasoleva maaklervõrgustiku laiendamine läbi uute maaklersuhete loomise ja hoidmise
Klientide teenindamine ja nõustamine;
Laenutaotluste analüüs;
Laenutaotlusi puudutava dokumentatsiooni ja informatsiooni töötlemine ning sisestamine firma siseandmebaasi

Nõudmised kandidaadile

on avatud suhtleja
omab vähemalt aastast töökogemust (müügialal töötamise kogemus on eeliseks)
on orienteeritud kõrgetasemelisele klienditeenindusele
on analüütilise ja loogilise mõtlemisega
on täpne ja kohusetundlik
valdab vabalt eesti ja vene keelt ning inglise keelt baastasandil
omab B kategooria autojuhi luba

Omalt poolt pakume tööd kasvavas rahvusvahelises ettevõttes, väljaõpet, koolitusvõimalusi ning motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2007

AmCredit on rahvusvaheline finantsorganisatsioon, mille tegevusvaldkonnaks on elusasemelaenude väljastamine Eesti, Läti ja Leedu elanikele.

Balti riikides enam kui 10 aastat finantseerimiskogemust omaval ettevõttel on Eestis kontorid Tallinnas, Tartus, Narvas, Jõhvis ja Sillamäel.

Hetkel on käimas AmCrediti liitumisprotsess Iiri suurima pangagrupi AIB-ga.

Ettevõte on Euroopa Hüpoteegipankade Föderatsiooni liige ja Ameerika Hüpoteegipankade Assotsiatsiooni liige.

Seoses tegevuse laienemisega otsib AmCredit Eesti oma Tallinna kontorisse