Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106903

Tööpakkumise number

106903

Töö kirjeldus

Olemasoleva maaklervõrgustiku laiendamine läbi uute maaklersuhete loomise ja hoidmise
Klientide teenindamine ja nõustamine;
Laenutaotluste analüüs;
Laenutaotlusi puudutava dokumentatsiooni ja informatsiooni töötlemine ning sisestamine firma siseandmebaasi

Nõudmised kandidaadile

on avatud suhtleja
omab vähemalt aastast töökogemust (müügialal töötamise kogemus on eeliseks)
on orienteeritud kõrgetasemelisele klienditeenindusele
on analüütilise ja loogilise mõtlemisega
on täpne ja kohusetundlik
valdab vabalt eesti ja vene keelt ning inglise keelt baastasandil
omab B kategooria autojuhi luba

Omalt poolt pakume tööd kasvavas rahvusvahelises ettevõttes, väljaõpet, koolitusvõimalusi ning motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
27. mai 2007
Kuulutus sisestati:
4. mai 2007

AmCredit\'i tegevusvaldkonnaks on kodulaenude väljastamine eraisikutele.

AmCredit on Ameerika päritolu finantsorganisatsioon, mis tegutseb Balti riikides juba rohkem kui 10 aastat.

AmCredit on Ameerika Hüpoteegipankade Assotsiatsiooni ja Euroopa Hüpoteegipankade Föderatsiooni liige.

Seoses laienemisega otsib AmCredit oma Tallinna meeskonda