Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #462679

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • liisingutoodete müük;
  • klientide teenindamine;
  • partnersuhete säilitamine ja arendamine;
  • uute partnerite otsimine;
  • liisingutega seotud dokumentide ettevalmistamine.

Ootused kandidaadile

  • suurepärane suhtlemisoskus;
  • hea eesti ja vene keele oskus;
  • täpsus ja ausus;
  • hea arvutikasutamisoskus;
  • B-kategooria juhiluba olemasolu.

Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi;
  • sõbralikku kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#462679

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
3. märts 2017

AB Kreditex AS on esindatud Eesti turul alates 2009 aastast Kreditex ja Ekspressraha kaubamärkide all. Finantsvaldkonnas edukalt tegutsev ettevõte pakub kinnisvara- ja tagatiseta laenu ning autoliisingut eraisikutele ja ettevõtetele. AB Kreditex AS-l on 3 esinduskontorit. Ettevõte väärtusteks on lojaalsed kliendisuhted ja ühtne meeskond.

Vaata rohkem