Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176772

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne telefonimüük
  • Uute kliendisuhete loomine ning olemasolevate haldamine
  • Teenuste tutvustamine kliendile
  • Klientide vajadustele vastavalt sobivate lahenduste leidmine
  • Võimalus kohtuda klientidega ka väljaspool kontorit

Ootused kandidaadile

  • Kesk- või keskeriharidus
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Arvuti kasutamise oskus (tavakasutaja)
  • Kõrge motiveeritus tulemusele
  • Aktiivsus ja optimism
  • Järjekindlus ja püsivus
  • Julgus
  • Kohusetundlikkus
  • Läbirääkimis – ja suhtlemisoskus
  • Ajaplaneerimise oskus
  • Arenguvõimelisus

Kõrgtasemel vene keele oskus ja eelnev müügitöö kogemus on eelduseks.

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet antud ametikohal
  • Mitmekülgset, huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • Väga heal tasemel tulemuspalka
  • Nooruslikku ja toetavat kollektiivi
  • Arengu- ja õppimisvõimalusi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Vabadust kaasa rääkida ettevõtet puudutavates küsimustes

Tööpakkumise number
#176772