Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323504

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tõeliselt hoolivat ja kohusetundlikku kliendihaldurit, kelle prioriteediks number üks on meie kliendi rahulolu.
Sinu tööülesanneteks on:
- Klientide hoidmine, nõustamine;
- Klientidele lahenduste pakkumine efektiivse IT süsteemi loomiseks;
- Toodete ja kampaaniate tutvustamine klientidele, pakkumiste koostamine ja osalemine hangetel;
- Müügijuhi assisteerimine.

Ootused kandidaadile

- oled särav suhtleja, kes naudib klientidega suhtlemist ja sellega kaasnevaid väljakutseid;
- austad kliente ja oled neile meeldivaks koostööpartneriks;
- oskad oma tööd iseseisvalt planeerida ja analüüsida;
- Sul on varasem aktiivse kliendihalduse kogemus
- oled omandanud keskhariduse, soovitavalt on Sul kõrgharidus;
- oskad suhelda eesti, inglise ja vene keeles.

Ettevõte pakub

- Nooruslikku ja hästi toimivat meeskonda;
- Kaasaegseid töötingimusi;
- Koolitusvõimalusi;
- Headele töötulemustele head töötasu:
- Vajalikud töövahendid.

Lisainfo

rita(at)3r.ee

Tööpakkumise number
#323504

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. november 2013
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2013
Lisainfo palga kohta:
Lisandub tulemustasu.

3R Computers on innovatiivne IT ettevõte, mille tugevus petub hästi toimivas meeskonnas ja hinnalistes klientides. Püüame olla parimaks partneriks oma kliendile ja vääriliseks tööandjaks oma headele töötajatele. Seoses ümberkorraldustega ettevõttes oleme täna ostimas oma meeskonda uusi liikmeid, kellele pakume ambitsioone ja enesetoestamise võimalusi läbi suurte väljakutsete.
Kui sa oled huvitatud tööst arenevas IT ettevõttes siis kandideeri julgelt meiepoolt pakutud ametikohale.

Vaata rohkem