Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177205

Kliendihaldur (Tallinna esindusse)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Info ja reklaami aktiivne müük äriklientidele
Olemasoleva kliendibaasi haldamine ja klientide nõustamine
Uute kliendisuhete loomine
Müügiprotsessi edukas läbiviimine

Ootused kandidaadile

Valmidus teha aktiivset müügitööd
Korrektne eesti keele valdamine
Kohusetundlikkus, järjekindlus ja püsivus
Arvuti kasutamise oskus kontori tarkvara valdamise tasemel

Ettevõte pakub

Pikaajalist ja sõbralikku töösuhet
Firmasisest erialast baas- ja täiendkoolitust
Ametisõitudeks ametiautot koos autojuhiga

Lisainfo

Kasuks tuleb:
Teadmised müügitööst
Vene keele oskus suhtlustasandil

Tööpakkumise number
#177205