Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200483

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Jäätmeveo lepingute sõlmimine, muutmine ja lõpetamine
* Klientide informeerimine pakutavatest teenustest, tellimuste vastuvõtmine
* Klientidelt tulnud meilidele vastamine
* Teekonnalehtede lõpetamine
* Jäätmekonteinerite rendi ja müügi vormistamine ning nende kliendile kohaletoimetamise korraldamine
* Sularaha vastuvõtmine klientidelt
* Jooksvate probleemide operatiivne lahendame '

Ootused kandidaadile

* Soovitavalt varasem töökogemus kliendihaldurina
* Arvuti kasutamise oskus (word, excel)
* Eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasemel
* Oskus iseseisvalt mõelda ja otsuseid vastu võtta
* Hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

* Võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes
* Huvitavat ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#200483