Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #82697

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elamumajandusklientide teenindamine ja nõustamine;
Elamute majanduskavade koostamine;
Teeninduslepingute sõlmimine ja haldamine

Ootused kandidaadile

Keskharidus ja tehniline taiplikkus
Eesti- ja vene keele oskus
Arvutikasutamise oskus
Soovitavalt kinnisvaraalane töökogemus
Soovitavalt B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd arenevas töökeskkonnas
Tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#82697

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2006
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2006

Kohila Maja OÜ tegevusvaldkondadeks on vee-, kanalisatsiooni-ja haldusteenuste osutamine ning soojusenergia müük Kohila alevis keskkütet kasutavatele tarbijatele.

Vaata rohkem