Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515473

Kliendihaldur (puidutööstus)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevase müügitöö koordineerimine ja klientidega kohtumine, kliendilepingute sõlmimine ning heade kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

on omandatud vähemalt keskharidus;
varasem töökogemus müügi alal;
eelnev kokkupuude puidu- ja/või värvitööstusega;
suhtled vabalt eesti keeles, valdad ka suhtlustasemel inglise- ja vene keelt;
sul on majanduslikku mõtlemist, teadmisi müügist ja turundusest;
oled positiivse ellusuhtumisega, hea õppija ning kohaneja;
oled avatud suhtleja ja initsiatiivikas klientidega suhtlemisel;
sul on hea eneseväljendusoskus ja läbirääkimisoskus;
oled otsustusvõimeline ja hea pingetaluvusega;
oled julge ja tahtejõuline ja sa tahad end arendada müügitöös;
sul on B-kategooria juhilubade olemasolu;
hea arvutikasutusoskus.

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi;
motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu;
meeldivat, toetavat ja sõbralikku meeskonda.

Tööpakkumise number
#515473

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2018

Teknos on üks juhtivamaid värvitootjaid Euroopas, kes toodab värve metallitööstusele, puidutööstusele, proffessionaalsele ehitajale ja kodutarbijale.

Teknosel on tootmisettevõtted seitsmes riigis: Soomes, Rootsis, Taanis, Saksamaal, Poolas, Venemaal ja Hiinas. Lisaks sellele on Teknosel müügiesindused 17 riigis ja oma tugeva edasimüüjatevõrgustiku kaudu ekspordib Teknos oma tooteid enam kui kahekümnesse riiki.

Teknose tugevus peitub heades tehnilistes teadmistes, mida toetab pidev investeerimine teadus- ja arendustegevusse, ning püüdlus saada kõikide meie klientide eelistatud partneriks värvide alal.

Vaata rohkem