Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22376

Kliendihaldur-projektimüügi spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügi ja kliendihalduse korraldamine äriklientidele.
  • Lahenduste pakkumine klientidele ja pakkumiste koostamine.
  • Kvaliteetse klienditeeninduse tagamine, uute kontaktide loomine.

Ootused kandidaadile

  • Mööblituru ja mööblimaterjalide tundmine.
  • Tööstaaz mööblialal müügimehena.
  • Keelte oskus eesti (väga hea), vene (hea) ja inglise keel.
  • Isikliku sõiduauto olemasolu

Ettevõte pakub

  • Vajalikke ressursse suurepärase tulemuse saavutamiseks.
  • Konkurentsivõimelist tulemustele vastavat ja motiveerivat tulemuspalka.

Lisainfo

  • Tööleasumise aeg: ASAP - niipea kui võimalik
  • Töö tüüp: täistööaeg, töötaja

Tööpakkumise number
#22376

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2003

CVKeskus.ee klient

OÜ Heroodes alustas oma tegevust aastal 2002.
Oleme suurima toolivalikuga mööblipood Tartus. Omame
esindust ka Tallinnas ja Pärnus. Meie eesmärgiks on täita ka kõige
nõudlikuma kliendi soovid, seega on tähtis, et kõik
tooted oleksid kvaliteetsed, vastupidavad, mugavad ja
trendikad. Pakume klientidele tuntud ja kvaliteetset mööblit
nii Eestist, kui ka välismaalt. Kuna oleme toolide maaletoojad
siis saame pakkuda soodsat ja konkurentsi võimelist hinda.

Vaata rohkem