Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur-projektimüügi spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 22107

Tööpakkumise number

22107

Töö kirjeldus

• Müügi ja kliendihalduse korraldamine äriklientidele.
• Lahenduste pakkumine klientidele ja pakkumiste koostamine.
• Kvaliteetse klienditeeninduse tagamine, uute kontaktide loomine.

Nõudmised kandidaadile

• Mööblituru ja mööblimaterjalide tundmine.
• Tööstaaz mööblialal müügimehena.
• Keelte oskus eesti (väga hea), vene (hea) ja inglise keel.
• Isikliku sõiduauto olemasolu

Ettevõte pakub

• Vajalikke ressursse suurepärase tulemuse saavutamiseks.
• Konkurentsivõimelist tulemustele vastavat ja motiveerivat tulemuspalka.

Lisainfo

• Tööleasumise aeg: ASAP - niipea kui võimalik
• Töö tüüp: täistööaeg, töötaja

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2003

OÜ Heroodes alustas oma tegevust aastal 2002.
Oleme suurima toolivalikuga mööblipood Tartus. Omame
esindust ka Tallinnas ja Pärnus. Meie eesmärgiks on täita ka kõige
nõudlikuma kliendi soovid, seega on tähtis, et kõik
tooted oleksid kvaliteetsed, vastupidavad, mugavad ja
trendikad. Pakume klientidele tuntud ja kvaliteetset mööblit
nii Eestist, kui ka välismaalt. Kuna oleme toolide maaletoojad
siis saame pakkuda soodsat ja konkurentsi võimelist hinda.