Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294938

Kliendihaldur-projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

uute kontaktide loomine
püsikliendisuhete hoidmine
müügiprojektide juhtimine
kvaliteetse klienditeeninduse tagamine
suhtlemine tarnijatega
läbirääkimiste pidamine

Ootused kandidaadile

aktiivset ja positiivset ellusuhtumist
eesti ja inglise keele valdamist tööks vajalikul tasemel
esinduslikkust ja suurepärast suhtlemisoskust
tulemuslikkusele orienteeritust ja võimet meeskonnatööks
iseseisvust ja pingetaluvust
arvuti kasutamise oskust
kasuks tuleb tehniline taip ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

aktiivset eneseteostusvõimalust
tasuta tööalast kohapealset väljaõpet ja võimalust osaleda väliskoolitustel
kaasaegseid töötingimusi ja ametiautot
arenemisvõimalusi ja avarat suhtlemisvõimalust
huvitavat ning mitmekülgset tööd
põhipalka ja tulemustest sõltuvat tulemuspalka
paindlikku tööaega ja mõnusaid kolleege

Tööpakkumise number
#294938

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2013

Security Software OÜ tegeleb infoturbelahenduste pakkumisega nii era- kui ka riigisektoris olevatele ettevõtetele ja asutustele.
Esindame Eestis mitmete rahvusvaheliste organisatsioonide infoturbe lahenduste valikut ja teostame nende müüki koos konsultatsiooniga, aidates erineva IT kompleksuse ja turvanõuetega ettevõtteid alates võimaliku lahenduse planeerimisest kuni juurutuse ja integreerimiseni.
Seoses töömahu suurenemisega otsime oma tublisse meeskonda uut särasilmset kaaslast!

Vaata rohkem