Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216467

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendihaldur vastutab oma piirkonna kliendilepingute täitmise eest, külastab kliente, tagab sortimenditoodete olemasolu ja õiged hinnad, nõustab toodete väjapanekuid. Kliendihaldur osaleb kampaaniate ja tootekoolituste ettevalmistuprotsessis, korraldab toote degustatsioonide läbiviimisi, kogub ja analüüsib oma piirkonna müügiinfot.

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma müügimeeskonda Pärnu-, Viljandi- ja Järvamaa piirkonna kliendihaldurit, kes on tegus ja rõõmsameelne, kelle on tulemuslik müügitöökogemus, soovitavalt toiduainetesektoris, kes on iseseisev ja kohusetundlik, oskab planeerida oma töid ja aega nende täitmiseks. Hea kliendihaldur on orienteeritud tulemustele, on heade suhtlemis- ja koostööoskustega, oskab oma tegevusi analüüsida ja õigeid järeldusi teha. Tööks on vajalikud arvuti- ja vene keele oskused ning B-kategooria autojuhtimiskogemus.

Pakume kindlat tööd ja toetavaid meeskonnakaaslasi ning tööks vajalikke vahendeid nagu auto ja arvuti.

Lisainfo

Töökohale sobiva kandidaadi valimisel eelistame Pärnu või Pärnumaa elanikke (või ka Viljandi-Järvamaa), kel on tahtmist ja pealehakkamist teha liikuvat tööd ja kelle on olemas kodukontori võimalus (interneti püsiühendus). Töökohustuste täitmine eeldab töötamist ka õhtustel aegadel ja nädalavahetustel.

Tööpakkumise number
#216467

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2011

Tere AS on piirkonna juhtiv piimatööstusettevõte, mis annab tööd kokku 600 inimesele Tallinnas, Paides, Viljandis ja Põlvas. Meie tooteid tuntakse kaubamärkide TERE, Hellus, Mumuu, Emma, Haps,Merevaik ja Kohuke järgi

Vaata rohkem