Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30243

Tööpakkumise number

30243

Töö kirjeldus

• Taisto Pärnu bussijaama töö juhtimine
• Taisto Pärnu bussijaama aruandluse korraldamine
• Taisto Pärnu bussijaama klientide teenindamine
• Aktiivne pakiveoteenuse müük äriklientidele
• Pakkide toimetamine bussijaamast bussi ja vastupidi

Nõudmised kandidaadile

• Organiseerimis- ja korraldusvõime
• Iseseisvalt töötamise ja oma aja planeerimise oskus
• Positiivset ellusuhtumist
• Siiras soov müüa
• Valmidus nii mõtte kui ka füüsiliseks tööks
• Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
• Väga hea arvuti kasutamise osakus (Excel, Word, internet)
• Kasuks tulevad teadmised raamatupidamisest

Pakume huvitavat ja loomingulist tööd, karjäärivõimalust suures bussiettevõttes, sõbralikke töökaaslasi, põhipalka ja motiveerivat tulemustasu

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2004
Kuulutus sisestati:
10. mai 2004

Orderline OÜ on Taisto bussijaamade haldamise ja pakiveoga tegelev ettevõte. Meie esidnused asvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus