Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799296

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kolleegide asendamine s.h.

* B-2-B suhtlus klientide, allhankijate, tarnijate ning transpordifirmadega

* Ostutellimuste genereerimine vastavalt ERP Monitor süsteemile

* Info edastamine tootmisüksustele

* Müügitellimuste sisestamine ning nende õige täitmise jälgimine

Ootused kandidaadile

Väga hea eesti ja inglise keele oskus
Väga hea suhtlemisoskus
Täpsus ja otsustusvõime
Arvuti kasutamise oskus
Kasuks tuleb töökogemus tootmise vallas

Ettevõte pakub

Tööks vajalikku väljaõpet

Kaasaegseid töötingimusi
Sõbralikku ja toetavat meeskonda
Sportimisvõimalusi Tervise Paradiisis või Tervisekindlustust

Lisainfo

Töö asukoht Lagre tee 2, Lemmetsa küla, Pärnu linn

Tööpakkumise number
#799296