Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur - kontoriassistent (sotimaa)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48595

Tööpakkumise number

48595

Töö kirjeldus

Pakume tööd Sotimaale tuntud ja edukasse kalatoodete tootmisega tegelevasse ttevõttesse kliendihaldur - müügiassistendile, kelle tööülesanneteks on asjaajamine klientidega, vajalik on teha ka koostööd kohaliku telejaamaga

Nõudmised kandidaadile

Eeldame head inglise keele oskust, valmisolekut asuda tööle Sotimaale, tahet töötada müügialal Sotimaal
Soovitavad omadused kandideerijatele oleksid sõbralikkus, abivalmidus, kohanemisvõime ja tahe töötada inglisekeelses keskkonnas. Eelnev kogemus kontoritööl ning suhtlemine välisfirmadega tuleb kasuks

Pakume töötamise võimalust inglise keelses keskkonnas, töötasu alustuseks ca 8eur /tunnis. Majutuskulud on ca 50 - 70 eur/nädalas

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. august 2005
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2005