Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39070

Kliendihaldur - kontoriassistent (Skibereen, Lõuna-Iirimaa)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Lõuna-Iirimaale Skibereeni linna kalatöötlemise ja -püügiga tegelevasse ettevõttesse kliendihaldur - kontoriassistendile, kelle tööülesanneteks on asjaajamine klientidega, kes suhtlevad otse tehasega kõikjalt Euroopast ( peamiselt hulgiostjad), assisteerimine kontoripoolel jm jooksvad tööülesanded.

Ootused kandidaadile

Eeldame head inglise keele oskust, valmisolekut asuda tööle Iirimaale, tahet töötada klienditeenindajana Iirimaal mereäärses nn kalanduslinnas ja - miljöös.
Soovitavad omadused kandideerijatele oleksid sõbralikkus, abivalmidus, kohanemisvõime ja tahe töötada inglisekeelses keskkonnas. Eelnev kogemus kontoritööl tuleb kasuks.

Pakume kontoritöö võimalust inglise keelses keskkonnas, töötasu ca 8eur /tunnis.

Lisainfo

Ettevõte võitis 2004.a tiitli "The best seafood company in Ireland"

Tööpakkumise number
#39070