Värsked tööpakkumised

Kliendihaldur - kontoriassistent (Skibereen, Lõuna-Iirimaa)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38542

Tööpakkumise number

38542

Töö kirjeldus

Pakume tööd Lõuna-Iirimaale Skibereeni linna kalatöötlemise ja -püügiga tegelevasse ettevõttesse kliendihaldur - kontoriassistendile, kelle tööülesanneteks on suhelda klientidega, kes suhtlevad otse tehasega kõikjalt Euroopast ( peamiselt hulgiostjad), assisteerimine kontoripoolel jm jooksvad tööülesanded.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame head inglise keele oskust, valmisolekut asuda tööle Iirimaale, tahet töötada klienditeenindajana Iirimaal mereäärses nn kalanduslinnas ja - miljöös.
Soovitavad omadused kandideerijatele oleksid sõbralikkus, abivalmidus, kohanemisvõime ja tahe töötada inglisekeelses keskkonnas. Eelnev kogemus kontoritööl tuleb kasuks.

Pakume tööd välisriigis, korralikku töötasu ca 4500 krooni nädalas

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2004