Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51265

Kliendihaldur - kontoriassistent (Iirimaale)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Iirimaale tuntud ja edukasse kalatoodete tootmisega tegelevasse ttevõttesse kliendihaldur - müügiassistendile, kelle tööülesanneteks on asjaajamine klientidega, assisteerimine kontoritöös jms

Ootused kandidaadile

Eeldame head inglise keele oskust, valmisolekut asuda tööle Iirimaale
Soovitavad omadused kandideerijatele oleksid sõbralikkus, abivalmidus, kohanemisvõime ja tahe töötada inglisekeelses keskkonnas. Eelnev kogemus kontoritööl ning suhtlemine välisfirmadega tuleb kasuks

Pakume töötamise võimalust inglise keelses keskkonnas, töötasu alustuseks ca 8eur /tunnis. Majutuskulud on ca 50 - 70 eur/nädalas

Tööpakkumise number
#51265

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
12. september 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem